Trzeci sezon The Walking Dead – tak się prezentuje!

Trzeci sezon The Walking Dead – tak się prezentuje!
Filmiki z gier Mobile Newsy PC PS3 PS4 X360 XOne

Nowa przygoda rozpocznie się w tym miesiącu.

Czekacie na kolejny sezon The Walking Dead od Telltale Games? Pierwszy odcinek trzeciej serii zadebiutuje na rynku za niecałe trzy tygodnie (szczegóły przypominamy poniżej), lecz jeśli już teraz chcecie poczuć przedsmak nadciągających atrakcji, odpalajcie poniższy filmik, opublikowany przez deweloperów z okazji zakończonego właśnie The Game Awards 2016.

Filmik nie zdradza za wiele, przedstawiając bohatera imieniem Javier, którego dziadek po śmierci przemienia się w szwędacza.

Spodziewamy się kolejnych trudnych decyzji, jeszcze większej dawki strachu oraz naprawdę dobrej fabuły.

Trzeci sezon The Walking Dead – data premiery

Fani The Walking Dead w formie gry nie mają lekko. Pierwszy odcinek drugiego sezonu ukazał się w grudniu 2013 roku, kolejny w marcu 2014, a ostatni piąty w sierpniu 2014. Minęło więc ponad dwa lata i dopiero teraz Telltale Games postanowiło wskazać datę debiutu pierwszego odcinka sezonu trzeciego. Jeśli tempo prac nad kolejnymi epizodami będzie taka sama jak w przypadku drugiego sezonu, finał opowieści trzeciego będzie miał miejsce w okolicach wakacji 2017 roku.

Przechodząc jednak do rzeczy. Telltale Games podało, że pierwszy odcinek The Walking Dead Season Three zadebiutuje 20 grudnia na komputerach PC, konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Nazwa pierwszego epizodu to A New Frontier, a gracze wcielą się w Javiera. Tradycyjnie cały sezon podzielony zostanie na pięć odcinków, a już 7 lutego w sprzedaży ma być pudełkowa wersja gry na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Gracze otrzymają jednak w tej wersji tylko jeden odcinek na płycie, ponieważ pozostałe będzie trzeba pobrać z sieci w momencie ich debiutu.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie