Trust GXT 177 – symetryczna i laserowa myszka dla profesjonalnych graczy

Trust GXT 177 – symetryczna i laserowa myszka dla profesjonalnych graczy
Newsy PC Technologie

Trust informuje o premierze nowej myszki, stworzonej z myślą o profesjonalnych graczach.

Trust GXT 177 został wyposażony w precyzyjny, laserowy sensor, który zdecydowanie wpłynie na poziom rozgrywki w każdej grze.

GXT 177 oferuje w pełni konfigurowane podświetlenie RGB, które pozwala na wybór barw w z zakresu prawie 17 milionów dostępnych opcji. Symetryczna budowa sprawia, że z najnowszego produktu Trust z powodzeniem mogą korzystać zarówno osoby prawo, jak i leworęczne.

Ergonomiczna budowa
Nowa myszka Trust zapewnia długotrwały komfort użytkowania dzięki ergonomicznej budowie, fakturowanej powierzchni oraz bocznym uchwytom. Długi na 180 centymetrów kabel pozwala na stosowanie GTX 177 nawet z tymi zestawami komputerowymi, które są znacznie oddalone od biurka użytkownika.

Trust GXT 177
Trust GXT 177

Precyzja działania
Precyzyjny, laserowy sensor A9800 w GXT 177 zapewnia dokładną kontrolę nad kursorem. Mysz pozwala użytkownikowi na wybór rozdzielczości z zakresu od 100 do 14 400 DPI za pomocą jednego z przycisków obudowy. Nowy produkt Trust został wyposażony łącznie w 8, wygodnie rozmieszczonych klawiszy.

Trust GXT 177
Trust GXT 177

Pamięć wewnętrzna
GXT 177 wyposażony został w zaawansowane oprogramowanie i wbudowaną pamięć wewnętrzną, która pozwoli zapamiętać do 8 profili obłożenia klawiszy oraz preferencji podświetlenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracz w dowolnej chwili może odpiąć myszkę od jednego komputera i podpiąć pod drugi, ciesząc się z komfortu wcześniej zaprogramowanych ustawień.

Więcej informacji na temat Trust GXT 177 znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Trust

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie