Promocje dnia – telewizory 4K do 2 000 zł, mysz Corsair M65 Pro oraz nowe kolory DualSense w Polsce

promocje dnia 11 grudnia
PC PS5 Technologie

Szukacie telewizora 4K? Nasz wyczerpujący poradnik z pewnością Wam w tym pomoże. Oprócz tego mamy świetną myszkę dla graczy oraz nowe DualSense!

Przypominam, że przedstawione poniżej oferty ważne są w chwili publikacji artykułu.

Telewizory 4K do 2 000 zł

Telewizory 4K nie jest tak trudno znaleźć, ale sztuką jest ich dobranie tak, aby nie wydać przy tym majątku. Spokojnie, dzięki naszemu poradnikowi będzie mogli dobrać taki sprzęt, o jakim marzyliście!

Mysz Corsair M65 Pro za 149,99 zł

A może ostatnio zastanawialiście się nad nową myszką gamingową? Ten model Corsaira wydaje się wręcz stworzony z myślą o potyczkach multiplayer. Obecnie dostępny jest w niezłej cenie.

DualSense Nova Pink i Galactic Purple

Nowe kolory DualSense oficjalnie trafiły do Polski. Dzięki NeoNet możemy zaopatrzyć się w jeden z dwóch modeli – różowy bądź fioletowy. Nie będe ukrywał, że wyglądają naprawdę świetnie.

To nie wszystko – poniżej pełne zestawienie ofert, w tym m.in. więcej taniego sprzętu, zestawienie PS5 oraz Xbox Series X:

Zapraszamy również do naszego działu promocji po więcej świetnych ofert!

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie