Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tropico 5 za darmo w Epic Games Store

Kolejnego dnia świątecznej akcji twórcy Fortnite’a rozdają symulator władcy republiki bananowej.

Dzisiejsza darmoszka od Epików to prawdziwa gratka dla fanów strategii ekonomicznych – w końcu seria o byciu dyktatorem to nie byle co. Aby otrzymać Tropico 5 na zawsze, należy do jutra do godziny 17:00 wejść pod ten adres i kliknąć przycisk Pobierz.

Tak jak miało to miejsce w poprzednich częściach, w Tropico 5 obejmujemy dowództwo nad niewielkim państwem na wyspie i stopniowo poszerzamy wpływy. Zaczynamy od XIX wieku, by dotrzeć do czasów współczesnych i niedalekiej przyszłości. Każda kolejna epoka daje nowe możliwości. „Piątka” jest pierwszym tytułem, który oprócz zabawy w single player oferuje rozgrywkę wieloosobową – na jednej mapie może spotkać się maksymalnie czterech graczy.

Biznes w tropikach to nie koniec prezentowej akcji od twórców Fortnite’a. Na jakie podarki możemy liczyć w kolejnych dniach? Jeśli wierzyć temu, co wyciekło, otrzymamy między innymi Night in the Woods, Torchlight II i Jurrasic World Evolution. Swego czasu publikowaliśmy nieoficjalną listę świątecznych darmoszek od Epików – jeśli chcecie poznać konkretne daty i tytuły, zerknijcie pod ten adres.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się