Tracer GAMEZONE prezentuje nowe produkty – Kaaos i Fear

Nowa klawiatura oraz myszka od polskiego producenta.

Tracer GAMEZONE, polski producent peryferii komputerowych, wprowadził do sprzedaży kolejne produkty – klawiaturę Kaaos i myszkę Fear. Najnowsza kolekcja Tracer GAMEZONE została stworzona z myślą o użytkownikach szukających ergonomicznego i wyróżniającego się designersko sprzętu gamingowego w przystępnej cenie.

Tracer GAMEZONE Kaaos

Kaaos to pełnowymiarowa klawiatura, wyposażona w klawisze membranowe i mechanizm Piston Shaft, który zapewnia płynność nacisku identyczną dla każdego klawisza. Kaaos wyróżnia się na biurku gracza dzięki ciekawemu wyglądowi oraz solidnej obudowie, wykonanej z wysokiej jakości materiałów. Dziesięć multimedialnych przycisków ułatwia moderowanie poziomem głośności oraz zarządzaniem najpopularniejszymi odtwarzaczami. Wbudowany uchwyt ułatwia przenoszenie klawiatury z miejsca na miejsce. Docenią to przede wszystkim gracze turniejowi, którzy często zabierają własny sprzęt na imprezy LAN-owe. Podpórka pod nadgarstek zapewnia stabilizację dłoni i wpływa na wygodę użytkowania podczas wielogodzinnych zmagań w sieci.

Tracer GAMEZONE Kaaos, dla lepszej stabilizacji, posiada antypoślizgowe nakładki, które trzymają produkt nieruchomo na dowolnej powierzchni biurka. Nóżki znajdujące się pod obudową pozwalają dostosować kąt pochylenia klawiszy. Dla fanów nocnego grania przewidziano podświetlenie klawiszy w trzech kolorach do wyboru z opcją regulacji intensywności oświetlenia. Klawiaturę wyposażono w blokadę klawisza Windows oraz zaawansowany system anti-ghosting, co znacząco wpływa na komfort rozgrywki. Kaaos łączy się z komputerem za pomocą półtorametrowego kabla w oplocie, zakończonego złączem USB.

Tracer GAMEZONE Kaaos – dane techniczne

*Rękojmia (miesiące): 24
*Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows 98 SE, NT , ME, 2000, XP, VISTA, 7
Długość przewodu (m): 1,5
Liczba klawiszy multimedialnych: 10
Mechanizm: Piston shaft
Oprogramowanie: Brak
Podpórka pod nadgarstek: Tak
Podświetlenie klawiszy: 3 kolory
Skok klawiszy: klasyczny
*Technologia: przewodowa
Typ klawiatury: pełnowymiarowa
Złącze: USB
Win lock: Tak
Anti ghosting: Tak
Liczba trybów podświetlenia: Brak
Regulacja natężenia podświetlenia: Tak
Obsługa makr: Nie
Odporność na płyny: Nie
Seria: GameZone


Tracer GAMEZONE Fear

FEAR

Tracer GAMEZONE Fear to mysz, która dzięki sensorowi optycznemu AVAGO 5050 oferuje najwyższą możliwą wydajność w rozdzielczości nawet do 3200DPI z częstotliwością próbkowania do 1000Hz. Siedem w pełni programowalnych przycisków pozwoli uporządkować makra i spersonalizować najczęściej używane sekwencje w grze.

Fear to solidna konstrukcja oraz obudowa, stworzona z ogumowanego plastiku o matowym kolorze. Wykończenie pełni funkcję antypoślizgową i pomaga utrzymać dłoń na myszce niezależnie od tempa rozgrywki. Mysz Tracer GAMEZONE wyposażono w teflonowe ślizgacze, dzięki którym gryzoń błyskawicznie porusza się po dowolnej podkładce. Sprzęt można dowolnie dostosować do osobistych preferencji przy pomocy oprogramowania zapewnianego przez producenta. Fear posiada solidnie zabezpieczony kabel w oplocie o długości 1,7 metra oraz zabudowany wtyk USB.

Tracer GAMEZONE Fear – dane techniczne

Liczba przycisków myszy: 7
*Rękojmia (miesiące): 24
Rozdzielczość CPI / DPI: 3200
*Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows 98 SE, NT , ME, 2000, XP, VISTA, 7
Długość przewodu (m): 1,7
Oprogramowanie: Do pobrania ze strony
Technologia sensora: Optyczny
Ślizgacze: Teflonowe
*Technologia: przewodowa
Zestaw ciężarków: Nie
Złącze: USB
Zmiana kolorów w różnych trybach DPI: Nie
Maksymalna rozdzielczość (dpi): 3200
Sensor myszy: Avago 5050
Wykończenie powierzchni: Mat-guma
Obsługa makr: Tak
Transmisja danych: USB
Seria: GameZone
Kabel w oplocie: Tak

Cena i dostępność

Klawiatura Tracer GAMEZONE Kaaos i mysz Tracer GAMEZONE Fear są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 115 zł (Kaaos) lub od 63 zł (Fear).

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.