Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tour de France 2020 po raz pierwszy w historii serii zaoferuje widok FPP. Pokazano trailer (jest dość drętwo)

Studia NACON i Cyanide zapowiedziały, że nowa odsłona gry Tour de France otrzyma widok pierwszoosobowy. Tegoroczna edycja serii ma też po raz pierwszy trafić na platformę Steam.

Tak, to jest seria – ale jeśli nigdy przedtem o niej nie słyszeliście, to nie jesteście sami. Producent i wydawca oficjalnej gry o zawodach Tour de France ogłosili niedawno dwie nowości: po pierwsze, ich tytuł zaoferuje widok FPP, a po drugie, produkcja ma zadebiutować na platformie Valve. Jak będzie wyglądać nowe TdF, możecie zobaczyć na trailerze.

Z filmiku wynika, fajerwerków tu raczej nie uświadczymy – gra ma co prawda (miejscami) miłą dla oka oprawę wizualną, ale o jakimkolwiek symulatorze wyścigów kolarskich nie może tu być mowy. Zarówno nasz zawodnik, jak i jego konkurenci poruszają się na rowerach w dość mechaniczny sposób i raczej nie ma to wiele wspólnego z realizmem. Ale zawsze to jakiś pomysł dla pasjonatów kolarstwa, którzy ze względu na kwarantannę zmuszeni są w ostatnim czasie pozostać w domach.

Premiera tytułu została zaplanowana na 4 czerwca – wtedy jednak Tour de France 2020 ma trafić wyłącznie na konsole PS4 i Xbox One. Na blaszakach gra zadebiutuje nieco później – konkretna data zostanie wyjawiona w przyszłości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%