Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Polskie studio tworzy symulator detektywa. Gra trafiła na TOP wishlist na Steamie

Poski zespół DRAGO entertainment pracuje nad Detective Simulator. Do premiery gry zostało jeszcze trochę czasu; tymczasem trafiła ona właśnie na listę najbardziej wyczekiwanych tytułów na platformie Steam.

W Detective Simulator wcielimy się w postać detektywa z czasów współczesnych, który ma za zadanie rozwiązywać różne kryminalne sprawy o kilku poziomach trudności. Zagadki bywają ze sobą związane – rozwikłanie jednej może być pomocne w postępie nad drugą. Za każdą rozwiązaną sprawę dostaniemy pieniądze, które możemy wydać na zakup bardziej zaawansowanego sprzętu detektywistycznego.

– Detective Simulator to już nasz piąty tytuł, który zawitał na liście życzeń platformy Steam. Wcześniej trafiły na nią FrostFall, Airport Contraband, Gas Station Simulator i Food Truck Simulator – mówi szef DRAGO entertainment Lucjan Mikociak. – Dla twórców gier niezwykle istotne jest, aby tworzone przez nich gry podobały się graczom. Obecność naszych symulatorów na liście najbardziej oczekiwanych premier jest potwierdzeniem, że to co robimy ma wielu fanów.

Nie jest znana dokładna data premiery gry – wiemy, że trafi ona do sprzedaży w trzecim kwartale 2020. Poniżej zamieszczamy trailer, a jeśli tytuł spodoba się wam, to można dodawać go do swojej listy życzeń pod tym adresem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się