Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Bus Simulator 21 zapowiedziany. Zobaczcie pierwszy zwiastun

Astragon Entertainment i StillAlive zaprezentowały kolejną odsłonę symulatora kierowcy autobusów. Tytuł ma trafić zarówno na PC, jak i konsole PS4 i Xbox One w 2021.

Ujawnieniu produkcji towarzyszy krótki teaser trailer, na którym widzimy głównie świat gry. Filmik nie zawiera elementów gameplayu.

Bus Simulator 21 to kolejna pełnoprawna część symulatora kierowcy autobusów miejskich. W tytule nie tylko poprowadzimy pojazdy zgodnie z harmonogramem i przepisami, ale też będziemy zarządzać przedsiębiorstwem transportowym.

Jak obiecują twórcy, BS21 ma być najbardziej rozbudowaną odsłoną w historii cyklu. Wybierzemy jeden z kilku dostępnych poziomów trudności i wyruszymy w trasę po terenach wzorowanych na Ameryce i Europie. W grze pojawią się licencjonowane autobusy (takie jak Alexander Dennis), szczegółowe harmonogramy jazdy i różne zupełnie nowe dla serii dodatki. Co ciekawe, nie zabraknie też trybu kooperacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się