Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Polskie studio tworzy Pizza Simulator. Zobaczcie trailer

Gaming Factory ujawniło, że produkuje symulację pracownika pizzerii. Pizzę upieczemy zarówno na gorących blaszakach, jak i konsolach Sony i Microsoftu.

Tytuł będący połączeniem symulatora i strategii ekonomicznej da nam możliwość spojrzenia na rzeczywistość oczami człowieka, który dostrzega w biznesie światełko w tunelu i szansę na lepsze jutro. – Gracz wcieli się w biednego pracownika pizzerii, który musi nauczyć się fachu. Jego zadaniem będzie zawodowy rozwój, by docelowo stać się kierownikiem lokalu. W tym celu pozna tajniki restauracyjnego biznesu. Tylko od jego zaangażowania będzie zależało, czy zbuduje największą sieć pizzerii na świecie, czy pozna smak bankructwa – zapowiada Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory.

Przy okazji zapowiedzi pokazano oficjalny trailer z gry. Widać na nim, że w Pizza Simulator będziemy robić praktycznie wszystko, na co pozwala fach: od sporządzania dania według określonych przepisów i sprzątania stolików po klientach, poprzez urządzanie wnętrza i zarządzanie lokalem, aż po obecne chociażby w genialnym Pizza Connection nieuczciwe praktyki zmierzające do doprowadzenia konkurencji do bankructwa.

Produkcja jest już dostępna na Steamie – można ją dodawać do listy życzeń. Premiera symulatora odbędzie się w 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się