Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – edycja kolekcjonerska z limitowanym skateboardem

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – edycja kolekcjonerska z limitowanym skateboardem
Newsy PC PS4 XOne

Chwilę po oficjalnej zapowiedzi remasterów pierwszej i drugiej odsłony THPS ujawniono zawartość zestawu kolekcjonerskiego z grami oraz jego cenę. Edycja będzie dostępna w Polsce.

12 maja zaprezentowano remastery – czy raczej pełnoprawne remake’i – dwóch pierwszych odsłon legendarnej serii o skaterach. Później światło dzienne ujrzał także gameplay z THPS 1+2, który dla przypomnienia zamieszczamy pod newsem (oglądajcie od 2:50). Ostatnio pokazano również zawartość edycji specjalnej tytułów.

Kolekcjonerka będzie zawierała wyremontowane produkcje, zawartość edycji cyfrowej deluxe i limitowaną wersję pełnowymiarowej deski Birdhouse z drukowanym autografem Tony’ego Hawka (to tylko deck, ale ma dziurki na trucki, więc wygląda na to, że raczej będzie można na tym jeździć). Zestaw jest dostępny jedynie z grami na PS4.

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – cena edycji kolekcjonerskiej

Standardowa wersja gier ma kosztować od 162 do 200 złotych (najtaniej jest póki co na Epic Games Store). Jeśli chodzi o kolekcjonerkę, zapłacimy za nią 469 złotych.

Odnowione wersje tytułów będą zawierać wszystkie oryginalne poziomy, skaterów oraz znaną sympatykom pierwowzorów ścieżkę dźwiękową. Oprócz tego, dostaniemy także wszystkie tricki uzupełnione o umiejętności skaterów z kolejnych części serii. Jakby tego było mało, powrócą tryby multi i Create-A-Park i Create-A-Skater.

Zestaw THPS 1+2 zadebiutuje 4 września i trafi na PC, PS4 i Xboksa One.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie