Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 – jest pierwszy gameplay, znamy polską cenę gry

Wczoraj zapowiedziano remastery dwóch pierwszych gier z serii THPS. Nie minęło kilka godzin od zapowiedzi i publikacji genialnego trailera, gdy do sieci trafił kolejny materiał, tym razem prezentujący gameplay.

Tony Hawk zagrał z aktorem Jack Blackiem w remastery. Zdarzenie zostało nagrane, dzięki czemu do internetu trafił materiał pokazujący gameplay na słynnej planszy Warehouse. Na filmiku rozgrywka zaczyna się od minuty 2:50 i wygląda oszałamiająco.

THPS 1 and 2 – cena

Produkcje zadebiutują na PC, PS4 i Xboksie One. Jeśli chodzi o blaszaki, to remastery będą exclusive’ami dla Epic Games Store – i tam widnieje cena 162 złote. Z kolei za Xboksową wersję produkcji zapłacimy 189,99 (to kwota w sklepie Microsoftu). Nie ujawniono jeszcze polskiej ceny Tony Hawka na PS4 (cena zagraniczna to 40 dolarów).

Jednocześnie wiadomo, że demo remasterów będzie dostępne jedynie dla osób, które zdecydują się kupić zestaw w przedsprzedaży.

Remastery mają trafić do sklepów już 4 września. Tytuły będą miały uświetnioną grafikę; twórcy obiecują też powrót skaterów, lokacji oraz ścieżki dźwiękowej z pierwowzorów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się