Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tony Hawk powraca na konsole!

Tego z pewnością mało kto się spodziewał.

Tony Hawk Skateboarding to seria gier, która ma już przeszło 20 lat. Pierwsza odsłona ukazała się jeszcze na PlayStation. Niestety o ile mniej więcej do czwartej części cyklu grę można było uznać za bardzo udaną, następne były o wiele słabsze. I tak Activision dało sobie spokój z Tony Hawkiem, tym bardziej kiedy zamknięte zostało Neversoft – twórcy pierwszej odsłony.

Teraz jednak dowiadujemy się, że Tony Hawk powraca i to w grze na konsole. Znany skater umieścił stosowny wpis na ten temat na Twitterze.

Właśnie pracuję z Activision nad grą na konsole, która ukaże się w 2015 roku. Sądzę, że fani THPS będą zadowoleni – czytamy w serwisie społecznościowym. Czy faktycznie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się