Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tony Hawk’s Pro Skater – kolejny przeciek sugeruje premierę w tym roku

Kolejny przeciek potwierdza, że nowa część THPS zadebiutuje jeszcze w tym roku. Tym razem nieoficjalne wieści mogliśmy usłyszeć od pewnego skatera.

Podczas opublikowanego ostatnio kolejnego odcinka podcastu The Nine Club profesjonalny skater Jason Dill wspomniał, że kolejna część Tony’ego Hawka będzie mieć premierę jeszcze tego roku. Sportowiec powiedział, że chciał mieć coś wspólnego z tą produkcją, dlatego wśród deskorolek, na których będą mogli jeździć gracze, pojawi się jego własny sprzęt. Poniższe wideo pokaże wam moment, gdy Jason Dill porusza ten temat.

To nie pierwsze tego typu doniesienie – w marcu informowaliśmy o facebookowym wpisie australijskiego zespołu muzycznego The Death Set. Post sugerował, że kilka piosenek grupy pojawi się w nowej grze sygnowanej nazwiskiem znanego skateboardzisty, która pojawi się właśnie w 2020.

Według jeszcze innych plotek, kolejna część THPS będzie nosić nazwę Alcatraz.

Jest raczej wątpliwym, by zarówno zespół, jak i Jason Dill, wymyślili sobie tę informację – można więc nastawiać się na to, że nowa część legendarnej serii jednak trafi do nas jeszcze w tym roku. Jeśli tak ma być, zapowiedzi produkcji doczekamy się zapewne niebawem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się