To Polak stworzył nowy model Lary Croft. Wcześniej pracował nad fanowskim remake’iem

Tomb Raider I-III Remastered - Polak stworzył nowy model Lary | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series

Okazuje się, że Tomb Raider I-III Remastered ma wiele wspólnego z naszym krajem. Za model odświeżonej Lary Croft odpowiada polski grafik, Konrad Majewski.

Tomb Raider I-III Remastered okazało się sporym sukcesem, bo twórcy mogą nie tylko pochwalić się entuzjastycznym przyjęciem w mediach, ale i wśród fanów. Odświeżenie klasyki wygląda znacznie lepiej i działa bardzo dobrze – przede wszystkim na współczesnych maszynach.

Tomb Raider I-III Remastered – współautorem Polak

Okazuje się, że za jeden z kluczowych aspektów odświeżenia – nowy, poprawiony model Lary Croft – odpowiada polski grafik. Konrad Majewski pochwalił się swoim osiągnięciem w mediach społecznościowych. W komentarzach szybko pojawiły się gratulacje, bo efekt potrafi zachwycić.

To już oficjalne! Cieszę się, że mogę podzielić się informacją, że to ja stoję za modelem Lary z Tomb Raider Remastered! Praca z tak niesamowitym i utalentowanym zespołem była niesamowitą podróżą! Dziękuję wszystkim za wiarę we mnie!

– napisał grafik na Twitterze

Co ciekawe, Majewski wcześniej współpracował przy fanowskim remake’u Tomb Raider: Angel of Darkness. Projekt zaczął życie już jakiś czas temu i zapowiadał się naprawdę obiecująco. Spójrzcie zresztą na ulepszony model głównej bohaterki. Autorem, rzecz jasna, jest właśnie polski grafik.

Na ten moment nie wiemy, co dalej dzieje się z grą. Dostaliśmy jakiś czas temu dziennik dewelopera, ale w zasadzie przez większość czasu panuje cisza. Liczymy jednak, że uda się wydać bardzo obiecujące odświeżenie produkcji.

Jednocześnie warto pamiętać, iż nadal powstaje nowa część serii na Unreal Engine 5. Być może nawet dostaliśmy nową-starą Larę w całej okazałości na nowej grafice dostępnej na oficjalnej stronie cyklu!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie