To będzie najlepszy pokaz na E3 w historii Square Enix?

Japoński producent zapowiada, że ma sporo interesujących gier to pokazania graczom. Kilka tytułów naprawdę może zaskoczyć.

Square Enix stara się zrobić jak najwięcej szumu wokół swojej konferencji na E3 2015. Przede wszystkim dlatego, że to pierwsza samodzielna konferencja Square Enix od dwóch lat na E3 i chcą na niej wypaść dobrze. Po drugie wydawca jest przekonany, że ma co pokazać. My nie do końca.

Na tegorocznych targach E3 będziemy mieć własną konferencję, po raz pierwszy od dwóch lat i chcemy pokazać najlepszy line-up, jaki Square Enix Group może zaoferować. To co mamy zamiar pokazać na E3 nie ma precedensu w historii Square Enix, szykujemy bardzo silne tytuły, gdzie tak naprawdę każdy mógłby stać się centralnym punktem prezentacji – czytamy w magazynie Famitsu wypowiedź przedstawiciela Square Enix.

Do tej pory o konferencji Square Enix niewiele było wiadomo. Potwierdzony został jedynie gameplay z Deus Ex: Mankind Divided. Nie będzie nam jednak dane zobaczyć Final Fantasy XV na PlayStation 4 oraz Xboksa One, ponieważ pokaz tej gry został zaplanowany przez wydawce na Gamescom. Czekamy więc na niespodzianki!

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.