Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Warriors od Rockstar niespodziewanie debiutuje na PS4

Gra trafiła właśnie do PS Store.

Kolejny klasyk z PlayStation 2 zawitał na konsoli obecnej generacji. The Warriors od Rockstar wylądowało w PS Store w cenie 63 zł. Gra nawiązuje do świetnego filmu pod tym samym tytułem, który opowiadał o walce gangów na ulicach Nowego Jorku. Jeśli jeszcze nie widzieliście Wojowników w reżyserii Waltera Hill’a, warto nadrobić zaległości. Ten klasyk z 1979 roku odznacza się naprawdę świetnym klimatem.

Wracając jednak do gry. W 1979 roku na ulicach Nowego Jorku toczy się wojna. Licząca 60 000 członków armia nocy wyrusza polować na Wojowników, uliczny gang niesłusznie oskarżany o zabicie przywódcy innej szajki. Wojownicy muszą przedrzeć się przez cały Nowy Jork, aby dotrzeć na swój teren. Czeka ich 30 kilometrów, na których aż roi się od zbirów – czytamy opis tytułu w PS Store.

The Warriors na PS4 doczekało się rozdzielczości 1080p oraz wsparcia dla takich funkcji, jak trofea, Share Play, gra zdalna, powiadomienia o aktywności oraz obsługa drugiego ekranu z instrukcją dla PlayStation Vita i PlayStation App. Zamierzacie zagrać?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%