The Warriors od Rockstar niespodziewanie debiutuje na PS4

The Warriors od Rockstar niespodziewanie debiutuje na PS4
Filmiki z gier Newsy Polecamy PS4

Kolejny klasyk z PlayStation 2 zawitał na konsoli obecnej generacji. The Warriors od Rockstar wylądowało w PS Store w cenie 63 zł. Gra nawiązuje do świetnego filmu pod tym samym tytułem, który opowiadał o walce gangów na ulicach Nowego Jorku. Jeśli jeszcze nie widzieliście Wojowników w reżyserii Waltera Hill’a, warto nadrobić zaległości. Ten klasyk z 1979 roku odznacza się naprawdę świetnym klimatem.

Wracając jednak do gry. W 1979 roku na ulicach Nowego Jorku toczy się wojna. Licząca 60 000 członków armia nocy wyrusza polować na Wojowników, uliczny gang niesłusznie oskarżany o zabicie przywódcy innej szajki. Wojownicy muszą przedrzeć się przez cały Nowy Jork, aby dotrzeć na swój teren. Czeka ich 30 kilometrów, na których aż roi się od zbirów – czytamy opis tytułu w PS Store.

The Warriors na PS4 doczekało się rozdzielczości 1080p oraz wsparcia dla takich funkcji, jak trofea, Share Play, gra zdalna, powiadomienia o aktywności oraz obsługa drugiego ekranu z instrukcją dla PlayStation Vita i PlayStation App. Zamierzacie zagrać?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie