Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

The Walking Dead: The Final Season – trailer zapowiada nowe kłopoty

AJ mordercą? Rozterki małego bohatera.

Ten kto miał przyjemność zagrać w pierwszy epizod The Walking Dead: The Final Season z pewnością wie, że mały Alvin Junior jest postacią co najmniej niepokojącą. Najnowszy trailer drugiego epizodu pokazuje, że coś może być na rzeczy.

The Walking Dead: The Final Season – trailer drugiego epizodu

Trzeba przyznać, że nowy, minutowy trailer zapowiada naprawdę intensywną rozgrywkę. Pierwszy epizod The Walking Dead: The Final Season zostawił Clementine z AJ’em w niekomfortowej (mało powiedziane) sytuacji i to, jak oboje z niej wybrną okaże się w nadchodzącym odcinku. Trailer wskazuje jednak na to, że wciąż przebywać będą w znanym nam internacie, w towarzystwie dotychczasowych kompanów, choć pojawią się też nowe – wrogie twarze.

Nowy, a zarazem ostatni sezon The Walking Dead od Telltale przyniósł pewne zmiany przy zachowaniu tego, co najlepsze. Wciąż nie narzekamy tu na brak emocji i zaskakujących wydarzeń, a produkcja zyskała nowy, dopracowany styl graficzny, który można docenić w szczególności w kontraście z pierwszymi epizodami minionych sezonów. Zmieniono także widok kamery i (choć gra wciąż jest mocno oskryptowana) mechanikę walki – na bardziej absorbującą.

The Walking Dead: The Final Season – epizod drugi data premiery

Drugi epizod The Walking Dead: The Final Season pt. Suffer the Children ukaże się dokładnie 25 września na platformy PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. A oto już wspomniana wyżej zapowiedź nadchodzącego odcinka:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%