Dodatek do The Sims 4 za darmo na wszystkich platformach. Wcześniej był tylko na Xbox

The Sims 4 - dodatek za darmo na każdej platformie, w tym PC i PS
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Niedawno pisałem o darmowym dodatku Romantyczny Ogród do The Sims 4. Był on jednak dostępny tylko na Xbox. Teraz się to zmieniło i prezentem cieszyć może się każdy.

Czy to przedświąteczny prezent od EA? A może chęć przekonania do gry większej liczby fanów, którzy już się nią nieco znużyli? Jakikolwiek powód by nie był, zawsze miło jest dostać coś kompletnie za darmo. O ile wcześniej cieszyć się mogli jedynie użytkownicy Xbox, teraz DLC pobierze każdy zainteresowany.

Warto dodać, że obecnie „czwórka” simsów jest grą darmową dystrybuowaną w formule free-to-play. Oznacza to, że nie trzeba nic płacić za podstawową wersję gry. Jeśli więc z tego faktu korzystacie, z pewnością ucieszy Was, że dodatek Romantyczny Ogród odbierzecie za darmo na konsole PlayStation, Xbox oraz na „blaszaki”.

Dodatek to zestaw nowych elementów dekoracyjnych. Większość z nich skupia się na wyposażeniu i wystroju ogrodu w stylu wiktoriańskim, ale nie tylko. Znajdziemy tu także nowe elementy ubioru naszych simów.

Jeśli natomiast szukacie kodów do gry niezależnie od platformy – zapraszam do naszego kompendium wiedzy z poradnikiem i kodami. Tam też znajdziecie wytłumaczenie, jak należy używać kodów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie