Dodatek do The Sims 4 zupełnie za darmo, ale nie wszyscy mogą skorzystać

The Sims 4 - dodatek możecie odebrać zupełnie za darmo, ale jest haczyk
Newsy Xbox Series XOne

The Sims 4 dostępne jest za darmo, a teraz także bez opłat przypiszecie do konta dodatek do gry. Szkopuł w tym, że jedynie na Xbox.

Jedna z największych „platform” dla graczy lubujących się w pełnej dowolności, czyli The Sims 4, regularnie zachęca do siebie nowych graczy. Tytuł otrzymał już mnóstwo mniejszych i większych rozszerzeń. Czasami zdarza się tak, że nowy dodatek da się uzyskać zupełnie za darmo. Okazja jest więc świetna, szczególnie dla fanów produkcji. Haczyk tkwi w tym, że tym razem mowa wyłącznie o graczach na platformach Xbox.

The Sims 4: Romantyczny Ogród, jak sam tytuł wskazuje, pozwoli Wam odkryć w sobie duszę ogrodnika-romantyka. Jest to 6. wydane do gry rozszerzenie z akcesoriami, tym razem dla ogrodu. Fani customizacji postaci też mogą się cieszyć, bo znajdą tu nowe ubrania i elementy garderoby. Dla reszty przewidziano aż 20 obiektów w trybie budowania. Dzięki temu zbudujecie fontannę życzeń, wiele nowych kwiatów i ozdoby choćby w stylu wiktoriańskim.

Do odpalenia zestawu potrzeba jednak pełnej wersji gry. Nie musicie się martwić, bo czwarta część kultowych simsów dostępna jest za darmo, na każdej platformie, na jakiej ukazała się gra. Jeśli jeszcze nie macie, to jako posiadacze Xbox możecie zainstalować grę w tym miejscu.

Jeśli natomiast jesteście fanami, być może zainteresują Was kody. Polecam udać się do naszych poradników dla każdej wersji gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie