Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Last of Us na PC. Duży skok wydajności, oto gameplay

Niecały miesiąc temu mogliśmy zobaczyć, jak fatalnie wygląda i działa The Last of Us na PC. Hit z PlayStation 3 uruchomiony na komputerze za pomocą emulatora działał wówczas w płynności 2-4 fpsów. Teraz jest dużo lepiej.

Ekipa odpowiedzialna za emulator RPCS3, pozwalający uruchamiać gry z PS3 na PC, wrzuciła na swój kanał YouTube nowy filmik prezentujący gameplay z The Last of Us hulającego na blaszaku.

Wcześniej wielkim szczęściem było, jeśli emulator RPCS3 w ogóle uruchomił The Last of Us na PC. Teraz produkcja nie tylko odpala, lecz zaskakuje wzrostem wydajności w porównaniu do tego, co widzieliśmy trzy tygodnie temu. Wówczas gra śmigała w zawrotnej prędkości 2-4 klatek animacji na sekundę, teraz jest dużo lepiej i widzimy na ekranie około 10-15 fpsów. To oczywiście wciąż o wiele za mało, by cieszyć się rozgrywką, lecz progres jest ogromny.

7 premier nowego tygodnia. Polska produkcja dominuje zestawienie

My natomiast zachęcamy do odpalenia The Last of Us na PlayStation 3 lub odświeżonej wersji na PS4. Jeśli jeszcze nie graliście, koniecznie nadróbcie zaległości, zwłaszcza, że przed nami druga część!

The Last of Us na PC – gameplay:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%