Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

1 komentarz

7 premier nowego tygodnia. Polska produkcja dominuje zestawienie

Przedstawiamy gry, na które z pewnością warto czekać przez najbliższe dni.

W każdym tygodniu w branży gier ląduje sporo interesujących tytułów. My staramy się wybrać te najlepsze, których nie powinniście przegapić. Nie inaczej jest tym razem.

Nasze zestawienie premier tygodnia rozpoczynamy od polskiego Frost Punk. Frostpunk jest grą czerpiącą z gatunku steampunk. Produkcja przenosi gracza do świata skutego lodem, gdzie jedyną nadzieją na przeżycie jest rozbudowa technologii opartych na parze i to wokół tej zależności zbudowana zostanie rozgrywka.

Podobnie jak This War of Mine – wcześniejszy hit od 11bit studios – tak i tutaj gracze będą stawiani przed bardzo trudnymi wyborami moralnymi, z których konsekwencjami będą musieli się zmierzyć.

Odpalając tytuł wcielimy się w przywódcę resztki ocalałych ludzi, a głównym miejscem akcji Frostpunk będzie ostatnie miasto na Ziemi.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 24 kwietnia
  • Producent: 11 bit studios
  • Wydawca PL: Cenega

Na drugiej stronie znajdziecie taktyczną grę RPG w kultowym uniwersum.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się