PlayStation daje nagrodę, która teasuje 2. sezon serialu The Last of Us na HBO Max

The-Last-of-Us-serial-hbo-m
Newsy PS4 PS5

Posiadacze PS5 oraz PlayStation 4 mogą dostać fajny wirtualny upominek, jeśli zagrają na swojej konsoli w The Last of Us. Prezencik podsyca ogień przed drugim sezonem serialu.

Finał serialu The Last of Us na HBO Max za nami i jestem ciekaw, jak oceniasz przeniesienie uniwersum na mały ekran. To, że drugi sezon powstanie, jest już w zasadzie pewne. PlayStation postanowiło tymczasem nawiązać do kontynuacji malutką nagrodą, którą można zdobyć w ramach programu PS Stars.

Kto zapisał się do PlayStation Stars, może dostać prezent za samo zagranie w pierwszą część TLoU na konsoli PS5 lub PS4. Nagrodą jest przypinka z promem kosmicznym. Uważni gracze z pewnością zauważyli, że taką samą posiadała Ellie w drugiej części gry TLoU. Znaczek był przypięty do plecaka dziewczyny.

Oto grafika prezentująca przypinkę, która jest do zgarnięcia w PS Stars:

PS-Stars
PS Stars

A tak wygląda przypinka na plecaku Ellie z drugiego TLoU:

TLoU 2

Wiadomo już, że w drugim sezonie serialu The Last of US zobaczymy ponownie Bellę Ramsey jako Ellie. Fabuła będzie natomiast pokrywać się z drugą częścią gry.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie