The Last of Us Part II Remastered ma trafić na PC. Zapowiedź już niebawem

The Last of Us Part II Remastered ma trafić na PC | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5

Jedna z najważniejszych gier z PS4 w odświeżonej edycji z PS5 na PC. Tak, The Last of Us Part II Remastered może doczekać się zapowiedzi w przyszłym miesiącu!

Jakkolwiek fani nie byliby rozgoryczeni w momencie premiery i jak surowo niektórzy nie oceniliby tej pozycji od Naughty Dog, przyznać trzeba, że to kawał świetnej produkcji. Ba, jest przecież jedną z najważniejszych gier z PS4, a teraz z ulepszoną edycją na PS5. I doczekać ma się wersji na PC.

The Last of Us Part II Remastered na PC rzekomo faktem

Insider, który od pewnego czasu szybko zyskuje rozgłos w sieci, “przeciekł” kolejną grę Sony na komputery osobiste. Wcześniej zrobił to z Ghost of Tsushima, które faktycznie zapowiedziano, a teraz mówi o TLoU Part II Remastered. Jest to ulepszona i dostosowana do dzisiejszych standardów wersja gry z PS4, powstała z myślą o PS5. Recenzję remastera na naszej stronie znajdziecie w tym miejscu.

Silknight uważa, że zapowiedź powinna wydarzyć się jeszcze w przyszłym miesiącu. Na razie jednak nie zna konkretnej daty, więc nie mógł przybliżyć nam terminu. Co ciekawe, minie podobno więcej czasu między zapowiedzią a premierą.

Nadchodząca gra Sony na PC to TLoU Part II Remastered. Jej zapowiedź spodziewana jest w przyszłym miesiącu, choć dokładna data nie jest znana. Pomiędzy datą ogłoszenia a dniem premiery upłynie dłuższy niż zwykle okres.

– potwierdza Silknight

Nie do końca wiemy, co to oznacza, ale być może gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. Sam stawiałbym na końcówkę. W 2025 roku na platformę Max trafić ma drugi sezon serialu The Last of Us. To logiczne, że premiera gry na PC mogłaby znacząco przysłużyć się popularności serialu. Pamiętajcie jednak, że to na razie wyłącznie niepotwierdzone plotki.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie