Ghost of Tsushima Director’s Cut oficjalnie na PC. Szczegóły i data premiery nowego wydania

Ghost of Tsushima Director's Cut na PC oficjalnie. Szczegóły i data premiery | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Ghost of Tsushima Director’s Cut oficjalnie zmierza na PC. Będzie to kolejna wielka premiera gry od studiów Sony w wersji na komputery osobiste.

Wcześniejsze przecieki okazały się prawdziwe, a Sucker Punch wraz z Sony i Nixxes Software pracują obecnie nad konwersją gry na PC. Ghost of Tsushima to jedna z najlepszych produkcji o samurajach w historii, więc szkoda, gdyby gracze PC nie mogli w nią zagrać!

Ghost of Tsushima Director’s Cut na PC – informacje, grafika, data premiery

Sony na swoim blogu oficjalnie potwierdziło, że Ghost of Tsushima Director’s Cut zadebiutuje w wersji PC już 16 maja 2024 roku. Wiemy, że gracze będą mogli kupić wydanie na Steam lub Epic Games Store. Co ciekawe, tym razem mowa o pełnym doświadczeniu, które nie będzie okrojone. To znaczy, że PeCetowcy także otrzymają DLC w postaci wyspy Iki oraz tryb multiplayer Legends. Możecie już sprawdzić kartę produkcji choćby na Steam i dodać go do listy życzeń.

Wersja Ghost of Tsushima na komputery PC zawiera pełną wersję gry, dodatek Iki oraz tryb Legends z kooperacyjnego trybem wieloosobowym. Przez ostatni rok zespół Nixxes ciężko pracował, aby przenieść technologię wewnętrznego silnika Sucker Punch na PC i zaimplementować funkcje PC, takie jak odblokowana liczba klatek na sekundę, różnorodne ustawienia graficzne i ustawienia wstępne oraz konfigurowalne sterowanie myszą i klawiaturą.

– czytamy w zapowiedzi

Dowiedzieliśmy się, że edycja PC zaoferuje przede wszystkim sporo różnych ustawień graficznych. Do tego wsparcie ultraszerokich monitorów (lub nawet do trzech monitorów jednocześnie), brak blokady klatek na sekundę, a także dedykowane technologie od NVIDIA. Posiadacze kart RTX skorzystają z opcji DLSS 3.0, będzie też AMD FSR 3 i jeszcze technologia skalowania Intel XeSS. Twórcy udostępnili też zwiastun i bonusy przedpremierowe. Jeśli kupicie tytuł wcześniej, dostaniecie specjalny pancerz, konia z Nowej Gry+ oraz malowanie rynsztunku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie