PlayStation Studios poszukują aktorki “30-letnia trans-kobieta posługująca się nożem”. O jaką grę chodzi?

PlayStation Studios poszukuje aktorów. Chodzi o The Last of Us 3?
Newsy PS5

W sieci pojawiło się ogłoszenie, dzięki któremu PlayStation Studios chce znaleźć bardzo charakterystyczną aktorkę do jednej ze swoich produkcji. Kilka szczególnych wymagań postawionych w ofercie sugeruje, że może nam chodzić o… Sporo graczy ma bardzo konkretne przypuszczenia. W jakiej produkcji odnajdzie się postać doskonale radząca sobie z nożem?

PlayStation Studios i charakterystyczna aktorka. Kogo szukają?

W sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę. Te zostało opublikowane przez wewnętrzne studio PlayStation i ma pomóc znaleźć aktorkę o konkretnych cechach. Kogo szukają? Ma to być trans-kobieta w przedziale 20-30 lat o ciemnym kolorze skóry, która na dodatek świetnie potrafi posługiwać się… nożem. Jak łatwo można przypuszczać, chodzi najpewniej o grę akcji, która poruszy temat mniejszości.

Duże poruszenie wśród komentujących pozwala nam przynajmniej teoretycznie odkryć, o jaką grę chodzi.

Zobacz też: Jak znów wrócić do gier wideo?

Do jakiej gry pasowałaby wam taka charakterystyczna postać? Wielu fanów uważa, że może chodzić o nową odsłonę serii The Last of Us. Niezapowiedziana trójka na pewno kontynuowałaby wątki rozpoczęte w drugiej odsłonie i nie stroniła od tematów trudnych. Dokładnie tak, jak miało to miejsce w dotychczasowych odsłonach. Nie zdziwię się, jeżeli poszukiwana aktorka miałaby znaleźć angaż w dużej produkcji od Naughty Dog. Pozostaje mieć nadzieje, że faktycznie chodzi o kolejne świetne doświadczenie dla jednego gracza, a nie np. dziwaczną grę-usługę…

Źródło: Twitter

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie