Serial The Last Of Us – twórcy kręcą aktualnie najbardziej dramatyczną scenę drugiego sezonu. Zdjęcia z posesji Baldwin

the last of us sezon 2 zdjęcia
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Ekipa filmowa pracuje aktualnie nad zaadaptowaniem najbardziej kontrowersyjnego fragmentu z gry The Last of Us Part 2. Jeśli więc nie graliście jeszcze w ten tytuł, to uważajcie, ponieważ niniejszy news zawiera duży SPOILER.

Jak Wam zapewne wiadomo, drugi sezon serialu The Last of Us będzie bazował na grze The Last of Us Part 2. W prologu wspomnianej gry mamy scenę, podczas której Abby w zaiste makabryczny sposób odbiera życie Joelowi (czyni to poprzez rozbicie mu głowy kijem golfowym). Dramatyczności scenie dodaje fakt, iż uczestniczy w niej Ellie. Na twitterowym profilu serialu, w związku z kręceniem tej sceny, pojawiły się cztery nowe zdjęcia. Wszystkie prezentujące posesję Baldwin, w której rzecz się zadziała. Jak na ironię, wykorzystana do zdjęć posesja znajduje się tuż przy… polu golfowym.

The Last of Us: Sezon 2 – kiedy i gdzie zobaczymy serial?

Zanim na własne oczy przekonamy się, jak dokładnie przebiegać będzie akcja w posiadłości Baldwin (np. czy twórcy nie zmienią scenariusza względem gry), minie jeszcze trochę czasu. Drugi sezon serialu The Last Of Us zadebiutuje wszak dopiero w 2025 roku. Produkcję będzie można, identycznie jak sezon pierwszy, oglądać na HBO Max. Aby być na bieżąco z doniesieniami ze świata TLoU, warto jak najczęściej zaglądać do serwisu PlanetaGracza.pl. Jeśli poznamy datę premiery drugiego sezonu, możesz być pewien, że poinformujemy Cię o tym bezzwłocznie!

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie