The Last of Us 2 - deal with it meme

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Last of Us od HBO to produkcyjne monstrum. „Największy projekt filmowy w Kanadzie”

Doniesienia o tym, że serial The Last of Us jest tworzony z wielkim rozmachem, potwierdza prezes filmowego stowarzyszenia w kanadyjskiej prowincji Alberta, gdzie powstają zdjęcia do serialu.

Prace nad cyklem na podstawie hitu od Naughty Dog ruszyły dwa tygodnie temu – 3 lipca publikowaliśmy pierwsze zdjęcie z planu. W ostatnim czasie dowiadujemy się coraz więcej o The Last of Us. Teraz potwierdzenie znajdują informacje o tym, że jest to bardzo, bardzo duży projekt.

W rozmowie z kanadyjskim CTVNews.com prezes oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Artystów Teatralnych w południowej Albercie (IATSE 212) Damian Petti nazwał The Last of Us istnym monstrum. Z tworzeniem serialu zmaga się bowiem pięciu dyrektorów artystycznych – i setki pracowników technicznych. I jak wyjawia Damian Petti, przygotowania do filmowania tego monstrum w Albercie zajęły pół roku. Natomiast zdjęcia w tym rejonie Kanady będą trwały rok.

Dziennikarze CTVNews próbowali też potwierdzić plotki dotyczące kolosalnego budżetu na serial – mówi się, że TLoU kosztuje setki milionów dolarów. Zapytany o to, przedstawiciel IATSE 212 odpowiedział mailem, że nie jest w stanie potwierdzić oficjalnych danych. Niemniej nie ukrywa, że jest to największy projekt filmowy w Kanadzie.

Warto też wspomnieć o paru innych faktach na temat produkcji HBO, o których informowaliśmy na naszej stronie w ostatnim czasie. Przede wszystkim ujawniono informacje o kolejnych członkach obsady. Okazało się, że w TLoU wystąpi aktor, który użyczał głosu growemu Tommy’emu. A oprócz tego w internecie pojawiły się już pierwsze doniesienia na temat wstępnej daty premiery serialu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się