The Last of Us Joel

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ruszają prace nad serialem The Last of Us. Jest pierwsze zdjęcie

Oficjalnie HBO rozpocznie tworzenie The Last of Us 5 lipca. Jednak już teraz po sieci fruwa pierwsza fotografia z planu.

Ostatnio dowiadujemy się coraz więcej na temat nowego serialu HBO. Kilka dni temu twórcy wyjawili chociażby, kto wcieli się w rolę córki Joela. Natomiast teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcie z planu produkcji, którym pochwalił się na instagramie odtwórca roli Tommy’ego Gabriel Luna.

Fotografia przedstawia Gabriela Lunę, Pedro Pascala – czyli serialowego Joela – i Nico Parker (Sarah) w samochodzie.

Osoby, które grały w tytuł z 2013, na pewno pamiętają, że jedna z pierwszych scen prezentuje trójkę bohaterów – Joela, Tommy’ego i Sarę – w aucie. Wtedy obserwowaliśmy rzeczywistość oczami Sary, która siedziała na tylnym siedzeniu. Zdjęcie najprawdopodobniej przedstawia więc przygotowanie do kręcenia właśnie tego momentu.

A jeśli chodzi o grę TLoU, która ma tak wielu zwolenników, jak i przeciwników, warto przypomnieć, że druga odsłona otrzymała w maju darmową aktualizację na PS5. O szczegółach informowaliśmy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się