The-Last-of-Us-2

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Last of Us 2 vs. rzeczywistość. Porównanie gry z prawdziwym Seattle

Zobaczcie, jak Naughty Dog poradziło sobie z przeniesieniem niektórych lokacji Seattle do wirtualnego świata.

The Last of Us 2 jest z nami od zeszłego piątku i z jednej strony zgarnia rewelacyjne oceny od dziennikarzy, a z drugiej… na grę wylało się wiadro narzekań m.in. za to, że główna bohaterka jest lesbijką. No cóż, nikt nikogo do grania nie zmusza.

Trzeba jednak przyznać, że oprawa graficzna The Last of Us 2 robi wrażenie i wyciska z PlayStation 4 ostatnie soki. Naughty Dog świetnie odwzorowało Seattle, co możecie zobaczyć na poniższym porównaniu od ElAnalistaDeBits.

A jak my oceniliśmy The Last of Us 2? Kolega Bartek pisał w recenzjiThe Last of Us 2 to tytuł, który trzeba mieć. Naprawdę nie warto być zacietrzewionym hejterem, który twierdzi, że gra nadaje się tylko do kosza, bo przeczytał kilka kontrowersyjnych postów na RedditcieTLoU 2 to jeden z najlepszych exclusivów tej generacji, wyglądający przepięknie, grywalny i niosący ważne przesłanie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się