The Last of Us 2 i ulepszanie broni. Ciekawostka z materiału dewelopera

Naughty Dog wypuściło w zeszłym miesiącu specjalny materiał z okazji Dnia Kobiet. Gracze oczekujący na The Last of Us 2 dopatrzyli się w niej ciekawej rzeczy.

The Last of Us 2 nadchodzi i według ostatnich niepotwierdzonych informacji, premiera gry jest zaplanowana jeszcze na 2019 rok. O grze nie wiadomo zbyt wiele, ponieważ Naughty Dog niezwykle skromnie serwuje nam wiedzę na jej temat. Dlatego fani oczekujący TLoU 2 wnikliwie przeszukują dostępne materiały w poszukiwaniu jakichkolwiek strzępek nowych informacji. Wydaje się, że właśnie wpadli na coś ciekawego.

Last of Us Part 2 – ulepszanie broni powraca

Wideo opublikowane przez Naughty Dog z okazji Dnia Kobiet pokazuje panie przy pracy. W tle widzimy monitory, których ekrany zostały specjalnie rozmyte, byśmy czasem nie dowiedzieli się zbyt dużo i zbyt wcześnie. Niektóre ujęcia pozwalają jednak domyślić się, co jest na nich prezentowane, a najciekawszym znaleziskiem jest ekran ulepszania broni (dzięki Gamingbolt). To w zasadzie pierwsze spojrzenie na interfejs, który przypomina nieco ten z pierwszego The Last of Us. Wygląda zatem na to, że również w dwójce pobawimy się w zmianą parametrów oręża.

Poniżej kadr z ekranem ulepszania broni oraz filmik, z którego został wycięty (38 sekunda):

TLoU 2

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.