The Last of Us 2 z premierą w tym roku oraz z Joelem, wynika ze strony PlayStation

Mamy kolejne poszlaki by stwierdzić, że data premiery The Last of Us 2 została wyznaczona na 2019 rok.

The Last of Us 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych i zapewne ostatnich wielkich produkcji na PlayStation 4. Nadal nie wiemy jednak, kiedy nastąpi premiera gry. Nowe informacje, które zostały zauważone na stronach PlayStation, zwiastują jednak szybką premierę.

The Last of Us 2 – premiera już wkrótce

Na kilku oficjalnych stronach PlayStation (dzięki SpieltimesThe Last of Us 2 pojawiło się w sekcji Już wkrótce obok takich tytułów przewidzianych na ten rok, jak Days Gone, Mortal Kombat 11, Rage 2 czy Control. Oczywiście nie jest to stuprocentowe potwierdzenie premiery The Last of Us 2 w najbliższych miesiącach, lecz jeśli przypomnimy sobie niedawne przecieki (zaraz o nich wspomnimy), możemy podejrzewać, że jest to właściwy trop.

Co więcej, jeśli wejdziemy w odnośnik The Last of Us 2 w sekcji Już wkrótce, znajdziemy się na karcie gry z opisem sugerującym, że nie tylko Ellie pojawi się w dwójce, lecz również Joel. Oto opis: Pięć lat później… Przygotuj się na intensywną, dramatyczną i ekscytującą przygodę. Ellie oraz Joel znów wyruszą w drogę w uznanym dziele od studia Naughty Dog.

The Last of Us 2 – premiera – październik 2019

Zerknijcie na poniższy plakat. To reklama TLoU 2 pochodząca ze sklepu LAWGamers z Peru. Poster wskazuje (dopisek na dole), że gra zadebiutuje w październiku 2019 roku. Prawda czy fałsz? Sony czeka z ogłoszeniem premiery na odpowiednią chwilę, a Naughty Dog również nie zamierza wypowiadać się w tej sprawie. Niewykluczone jednak, że Sony rozesłało do detalistów informacje odnośnie miesiąca debiutu gry, by przygotować sprzedawców na przyjęcie pudełeczek na sklepowe półki.

Inna opcja jest taka, że wspomniany październik to place-holder, jednak takie info umieszcza się zazwyczaj w opisie pre-orderów, a nie na plakatach. LAWGamers mógł pośpieszyć się z publikacją reklamy, która szybko zniknęła ze strony sklepu i już jej tam nie znajdziemy.

Sądzicie, że TLoU 2 zobaczymy na PS4 jeszcze w tym roku?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: