Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

TLoU 2 – wyciskana pomarańcza i podgrzewany lód, czyli jak rejestrowano odgłosy w grze [WIDEO]

Do sieci trafił interesujący filmik, który ujawnia, w jaki sposób powstawały dźwięki wykorzystane w The Last of Us 2.

Wspomniane wideo pokazuje proces rejestracji odgłosów na potrzeby produkcji. Co ciekawe, w nagraniach wykorzystano parę bardzo ciekawych rekwizytów, takich jak wyciskana pomarańcza, topiony na patelni lód czy butla gazowa. Mało kto spodziewałby się, że mogłyby one być źródłem dźwięków wydawanych na przykład przez potwory.

TLoU Part II zadebiutowało 19 czerwca. Druga odsłona serii okazała się jeszcze większym arcydziełem niż poprzedniczka z 2013. Tytuł szybko podbił serca graczy i krytyków, zbierając bardzo pozytywne oceny i stając się w ciągu pierwszych kilku dni od premiery najszybciej rozchwytywanym exclusive’m dla PS4 w historii konsoli. Naszą recenzję produkcji możecie przeczytać tutaj.

Pierwsza odsłona The Last of Us otrzymała DLC. Niedługo po premierze sequela twórcy z Naughty Dog ujawnili, że nie pójdzie on w ślady poprzedniczki – prędzej należy spodziewać się TLoU 3 lub całkiem nowej produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się