Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Last of Us 2 – twórcy zabierają głos w sprawie DLC

Druga odsłona The Last of Us podbiła serca graczy i krytyków, zbierając bardzo pozytywne oceny. Jeśli ktoś ma ochotę na więcej, to twórcy już teraz informują, że nie planują poszerzania gry.

TLoU Part II zadebiutowało 19 czerwca. W ciągu pierwszych kilku dni produkcja stała się najszybciej sprzedającym się exclusive’m dla PS4 w historii konsoli. Tytuł od Naughty Dog jest też największą premierą w UK, jeśli chodzi o tegoroczne wydania pudełkowe. Ostatnio twórcy wyjawili, że gra nie otrzyma dodatku – przynajmniej na razie.

Taka deklaracja Naughty Dog padła podcaście dla Kinda Funny. Całą rozmowę znajdziecie poniżej; fragment dotyczący DLC wybrzmiewa około 1:51:00 minuty.

Sequel nie pójdzie więc w ślady pierwowzoru, który doczekał się DLC o tytule Left Behind.

Wszystko wskazuje jednak na to, że cykl będzie rozwijany w inny sposób. W kwestii multiplayera twórcy milczą; niedawno pisaliśmy natomiast o planach Naughty Dog dotyczących kolejnej odsłony gry. – Gdy prace nad aktualnym projektem dobiegają końca, liczba obowiązków zaczyna się kurczyć; w związku z tym umysł podąża ku kolejnej rzeczy. Tak, następnym naszym dziełem może być zarówno Part III, jak i zupełnie nowa marka – powiedział kilkanaście dni temu reżyser The Last of Us Neil Druckmann.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się