Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Last of Us 2 – darmowy dynamiczny motyw i awatary do pobrania

Naughty Dog rozdaje prezenty z okazji Outbreak Day. Jeśli chcecie zgarnąć wszystko za darmo, musicie się jednak pośpieszyć.

Outbreak Day to dzień, w którym Naughty Dog udostępnia graczom różnego rodzaju prezenty. Nie inaczej jest w tym roku i w związku z nadchodzącą premierą The Last of Us 2 mamy możliwość pobrania dynamicznego motywu dla PS4 oraz kilku awatarów.

Pamiętajcie jednak, że wszystko jest dostępne za darmo jedynie do dzisiaj (27 września), do godz. 17:00 czasu polskiego. Kto zajrzy do PS Store po tej godzinie, będzie już musiał za wszystko zapłacić, np. 12,50 zł za motyw i po kilka złotówek za awatary.

Wszystkie (jeszcze) darmowe prezenty znajdziecie w tym miejscu, a poniżej wrzucamy filmik prezentujący The Last Of Us Part II Ellie Theme.

Data premiery The Last of Us 2 nie została jeszcze ujawniona. Wiadomo jedynie, że Naughty Dog planuje wypuścić grę w 2019 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%