Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 komentarzy

The Last of Us 2 – cena i edycje. Przegląd dostępnych ofert

19 czerwca na PlayStation 4 debiutuje The Last of Us 2. Kto chce zaopatrzyć się w grę, poniżej znajdzie linki do ofert.

Godziny dzielą nas od premiery The Last of Us 2, a gracze mogą zaopatrzyć się nie tylko w edycję podstawową gry, lecz również w gadżety pokroju limitowanego pada DualShock 4 czy słuchawek. Jest jeszcze PS4 Pro w edycji The Last of Us 2 dla tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z konsolą PlayStation. Niestety, edycja specjalna i kolekcjonerska są obecnie niedostępne, a jeśli już się pojawiają w elektromarketach, to dosłownie na chwilę, ponieważ towar szybko się wyprzedaje. Zatem jakie mamy obecnie opcje, chcąc zaopatrzyć się w TLoU 2 przed premierą? Oto one:

The Last of Us 2 to tytuł, który trzeba mieć. Naprawdę nie warto być zacietrzewionym hejterem, który twierdzi, że gra nadaje się tylko do kosza, bo przeczytał kilka kontrowersyjnych postów na RedditcieTLoU 2 to jeden z najlepszych exclusivów tej generacji, wyglądający przepięknie, grywalny i niosący ważne przesłanie – piszemy w naszej recenzji gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się