The First Descendant to olśniewający darmowy shooter na Unreal Engine 5. Ruszają zapisy do testów

The First Descendant to nowy darmowy shooter na Unreal Engine 5
Newsy PC

Grafika wymiata, więc oby rozgrywka jej dorównała. The First Descendant to nowa strzelanka z elementami RPG od Nexon. Testy ruszają niebawem.

Chcielibyście zagrać w końcu w jakąś piękną grę na Unreal Engine 5? Premiera STALKER 2 została opóźniona, a wszystkie inne pozycje wydają się dość odległe. I wydawać by się mogło, że w tym roku nie zagramy w nic na tym silniku, ale nagle wchodzi Nexon – cały na biało!

Koreański producent zapowiedział właśnie swoją nową produkcję. Jest nią przepięknie wyglądający The First Descendant. To tytuł oparty na UE5, który łączy ze sobą kooperacyjną strzelankę z elementami gry RPG. Twórcy stawiają na gameplay, ale nie zapomnieli o wykreowaniu własnego świata.

W grze wcielimy się w tytułowych „potomków”. To oni odziedziczyli tajemnicze „supermoce”, dzięki którym mogą stanąć do walki ze złem. Naszym zadaniem będzie wypełnianie kolejnych misji, rozwijanie postaci i ochranianie ludzkości. Może nie brzmi zbyt rewolucyjnie, ale twórcy kuszą nas czym innym niż fabułą.

The First Descendant ma być tytułem dostępnym w formule free-to-play, czyli bez żadnych opłat. Gra na UE5 i to za darmo? Jasne – da się! Na razie podzielono się datą premiery prócz wzmianki „coming soon”. Każdy może za to udać się na kartę Steam, aby zajrzeć na wymagania sprzętowe lub wyrazić tam chęć wzięcia udziału w zamkniętych testach. Te startują już w październiku 2022 roku.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie