The Evil Within 3 było w planach, ale twórcy zmienili zdanie i zrobili coś nowego

The Evil Within 2 - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do dziś nie zagraliśmy w The Evil Within 3 i nic nie wskazuje, aby niedługo miało się to zmienić. Okazuje się jednak, że twórcy serii mieli trzecią część w planach.

Tango Gameworks potwierdziło, że The Evil Within 3 mogłoby być w produkcji już od dłuższego czasu, ale zamiary deweloperów mocno się zmieniły. Choć TEW3 było już na etapie planowania, z czasem zmian względem poprzedników było tak dużo, że gra ewoluowała w Ghostwire: Tokyo – podaje serwis GameSpot. Nie oznacza to jednak, że dziedzictwo The Evil Within wylądowało w koszu.

W Ghostwire: Tokyo nietrudno natknąć się na podobne rozwiązania, co we wspomnianym survival horrorze. Obie produkcje cechują się pokręconymi historiami i dziwacznymi oraz przerażającymi przeciwnikami. Dodatkowo nie ulega wątpliwości, że Ghostwire: Tokyo również będzie chętnie bawić się psychiką graczy.

Niewykluczone też, że trzecie The Evil Within ostatecznie powstanie. Wiemy, że Tango Gameworks pracuje nad jeszcze jedną grą poza Ghostwire: Tokyo. Co więcej, produkcję reżyseruje ta sama osoba, co The Evil Within 2 – więcej szczegółów znajdziecie w tym artykule. Oczywiście nic jeszcze nie jest pewne i Tango może przygotowywać kolejną nową markę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie