The Elder Scrolls: Legends – nowa kampania fabularna „Upadek Mrocznego Bractwa” dostępna

Zapraszamy na zwiastun i szczegóły.

Bethesda informuje o premierze pierwszego dużego dodatku PvE do The Elder Scrolls: Legends. Nazwano go Upadek Mrocznego Bractwa i jeśli jesteście na niego chętni, można wszystko kupić w grze jako trzy oddzielne mapy lub w postaci pakietu w specjalnej cenie 88 zł, można też zań zapłacić złotem. Deweloper podkreśla, że nabywcy Upadku Mrocznego Bractwa otrzymają również wierzchowca Doom Wolf, z którego będą mogli korzystać w The Elder Scrolls Online (dostępnej tylko w wersjach PC/Mac).

O czym opowiada nowa kampania? Tak opisuje ją deweloper:

„Upadek Mrocznego Bractwa” to nowa historia dla trybu PvE. Pozwala graczowi wcielić się w rolę podwójnego agenta, którego zadaniem jest przeniknięcie w szeregi osławionego Mrocznego Bractwa. Wynajęty przez złowieszcze ugrupowanie pragnące zniszczyć znaną z serii Elder Scrolls i okrytą ponurą sławą frakcję bezwzględnych zabójców, gracz będzie musiał dokonywać kluczowych wyborów, które wywrą wpływ zarówno na przebieg misji jak i na rozwój całego wątku fabularnego.

Ta nowa i ogromna przygoda rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w The Elder Scrolls V: Skyrim, jest podzielona na trzy części – lub raczej mapy – i oferuje ponad 25 misji oraz 40 nowych kart do gry. Po ukończeniu misji w ramach nowego wątku fabularnego gracze będą odblokowywali karty dostępne tylko w dodatku „Upadek Mrocznego Bractwa”, w tym trzy nowe karty legendarne. Odkrywając tę nową opowieść, użytkownicy zmierzą się też z całym szeregiem nowych wyzwań, warunkami dla szeregów oraz scenariuszami. Będzie trzeba ocalić życie pewnej śwince, stoczyć bój na balu w samym środku ruchliwego tłumu, stanąć do walki w więzieniu, w norze ze skoomą… To tylko część przygotowanych atrakcji.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: