Znamy szczegóły najnowszego dodatku do The Elder Scrolls

Premiera już pod koniec marca.

29 marca Rody Morrowind przeniosą akcję The Elder Scrolls: Legends do Vvardenfell. Dodatek do tej gry karcianej wprowadzi 149 nowych kart obejmujących stworzenia, postacie oraz wiele innych znajomych motywów z gier The Elder Scrolls III: Morrowind i The Elder Scrolls: Online.

Zobaczysz dziwaczne stworzenia, jak choćby netche, i usłyszysz przejmujący wrzask pikujących skrzekaczy. Napotkasz żywych bogów, a na twojej drodze stanie też rzecz jasna ich nemezis – potężny Dagoth Ur.

W normalnych warunkach talia w Legends może opierać się tylko na dwóch atrybutach (potocznie zwanych też “kolorami”). Ale Rody Morrowind zawierają szereg potężnych nowych kart trzyatrybutowych, które pozwolą ci ominąć tę fundamentalną zasadę.

Dodatek Rody Morrowind zawiera karty dla pięciu spośród dziesięciu możliwych trzyatrybutowych zestawów, z których każdy reprezentuje jeden z głównych rodów lub frakcji działających w Vvardenfell.

Z chwilą premiery Rodów Morrowind maksymalna wielkość talii zostaje zwiększona z 70 do 100 kart i dotyczy to wszystkich talii, nie tylko tych opartych na trzech atrybutach.

Źródło: Bethesda

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.