The Elder Scrolls: Legends – przygotuj się na Wyspę Szaleństwa

Sheogorath przejmie władanie grą już 24 stycznia.

Nowy duży dodatek fabularny do Legends zatytułowany Wyspa Szaleństwa zostanie udostępniony 24 stycznia. Szykują się chaos, tragedie, spiski i mnóstwo nowych kart. Dramat w trzech aktach zabierze graczy na Drżące Wyspy, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje na pierwszy rzut oka i nikomu nie można ufać – a najmniej samemu daedrycznemu księciu szaleństwa.

Za 19.99 dolarów otrzymasz wszystkie trzy akty, kiedy tylko zostaną udostępnione, a także specjalną koszulkę karty księcia szaleństwa i rzadki tytuł gracza: Drżący.

Dla tych, którzy chcą się całkowicie poświęcić realizacji anarchistycznych celów Sheogoratha (albo zwyczajnie podzielają jego zamiłowanie do popisów), jest też pakiet przedsprzedażowy Wyspy Szaleństwa premium za 49.99 dolarów.

Oprócz zawartości pakietu standardowego pakiet przedsprzedażowy premium zawiera też pełne zestawy w wersji premium wszystkich pięćdziesięciu pięciu kart do zebrania, które zostaną dodane do kolekcji w dniu udostępnienia dodatku. Dodatkowo każdy nabywca tego pakietu dostanie wersję premium koszulki kart Książę szaleństwa oraz epicki tytuł gracza: Władca szaleństwa.

Źródło: Bethesda

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.