Darmowa odsłona The Elder Scrolls dostaje nowy dodatek fabularny

Zwiastun i wszystkie szczegóły.

Bethesda informuje, że dodatek do The Elder Scrolls: LegendsPowrót do Mechanicznego Miasta – jest już dostępny.

Zainspirowany klasycznymi opowieściami przygodowymi Powrót do Mechanicznego Miasta to najnowszy dodatek fabularny do The Elder Scrolls: Legends. Setki lat po śmierci Sotha Sila wyruszasz na spektakularną wyprawę do okrytego legendą Mechanicznego Miasta, miejsca pełnego zagrożeń, cudów i niewyobrażalnych bogactw.

To nie będzie łatwa podróż, gdyż między łowcami skarbów a ich zdobyczą stoją koszmarne wynaturzenia, pułapki i zdrady, a stawką jest los całej metropolii…

Zawartość:

  • Ponad 50 nowych kart do zebrania!
  • 35 ekscytujących misji fabularnych podzielonych na 3 akty z zupełnie nowymi, zmiennymi scenariuszami.
  • Nowa mechanika, Montaż: kiedy gracz zagra zmontowane stworzenie, wybiera jedną z dwóch premii, które wpłyną zarówno na to stworzenie jak i na każdego pomocnika w ręce i talii gracza.
  • Nowa mechanika, Poszukiwanie skarbów: kiedy pozostają w grze, ci przedsiębiorczy badacze będą obserwowali karty dobierane przez obu graczy w poszukiwaniu pożądanych przez siebie skarbów. Kiedy gracz dobierze komplet potrzeb poszukiwacza skarbów, dostanie nagrodę.
  • Fabrykanci: zupełnie nowe stworzenia zrodzone z ciała i metalu. Nagradzają graczy za korzystanie z kart neutralnych, takich jak konstrukty Dwemerów. Te pięć stworzeń (po jednym na atrybut) to znacząca moc, która daje graczom ekscytujące nowe sposoby na budowanie swoich talii.

Obejrzyj zupełnie nowy zwiastun dodatku The Elder Scrolls: Legends – Powrót do Mechanicznego Miasta tutaj:

Powrót do Mechanicznego Miasta można już pobrać na PC oraz urządzenia z iOS i Androidem. Wszystkie trzy akty oraz alternatywna grafika karty Laaneth są dostępne w pakiecie za cenę $19,99. Pojedyncze akty można kupować za $7,99 lub 1000 sztuk złota.

Źródło: Bethesda

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.