Gracie w The Elder Scrolls: Legends? Oto szansa na zdobycie 20 tys. dolarów!

Rusza pierwsza tego rodzaju impreza.

Rozgrywki The Elder Scrolls: Legends Masters Series mają wprowadzić do Legends e-sportowy klimat i zapewnić najlepszym graczom pole do zaprezentowania swoich umiejętności – oraz możliwość wygrania przy tym poważnych pieniędzy.

Kwalifikacje do pierwszych zawodów z cyklu Masters Series – obejmujących zarówno wydarzenia offline jak i online – rozpoczną się już pod koniec bieżącego miesiąca (30 czerwca), a cały cykl zostanie zakończony w Dallas w Teksasie podczas konwentu QuakeCon 2018! W dniach 9-10 sierpnia szesnastu najlepszych graczy Legends z całego świata spotka się w Gaylord Texan Resort and Convention Center, żeby stoczyć bój o nagrody z puli wynoszącej 50 tysięcy dolarów.

Aby zapewnić sobie miejsce w pierwszych zawodach z cyklu Masters, wystarczy po prostu przejść jeden z czterech turniejów kwalifikacyjnych. Te dwudniowe, otwarte dla wszystkich graczy wydarzenia będą rozgrywane online w ciągu najbliższych tygodni, a każdy z uczestników, który zajmie miejsce w pierwszej ósemce, otrzyma nagrodę w wysokości 1000 dolarów. Gracze, którzy ukończą turniej kwalifikacyjny na pierwszych trzech miejscach, otrzymają zaproszenia na zawody Legends na konwencie QuakeCon wraz z pokryciem kosztów podróży oraz pobytu.

W kwalifikacjach będzie też można zdobywać punkty Masters. Oprócz dwunastu finalistów wyłonionych w ramach turniejów kwalifikacyjnych, zaproszenia na QuakeCon otrzyma także czterech graczy, którzy zgromadzą największą liczbę punktów Masters w trakcie całego sezonu kwalifikacyjnego. Podział nagród wygląda następująco:

KWALIFIKACJE MASTERS SERIES:

 1. miejsce: 400$, zaproszenie + przejazd na zawody Masters Series na konwencie QuakeCon
 2. miejsce: 200$, zaproszenie + przejazd na zawody Masters Series na konwencie QuakeCon
 3. miejsce: 100$, zaproszenie + przejazd na zawody Masters Series na konwencie QuakeCon
 4. miejsce: 100$, 7 punktów Masters
  Miejsca 5.-8.: 50$, 4 punkty Masters
  Miejsca 9.-16.: 2 punkty Masters
  Miejsca 17.-32.: 1 punkt Masters

ZAWODY MASTERS SERIES NA KONWENCIE QUAKECON 2018:

 1. miejsce: 20 000$
 2. miejsce: 10 000$
  Miejsca 3.-4.: 4500$
  Miejsca 5.-8.: 1750$
  Miejsca 9.-16.: 500$

Wszystkie pojedynki zarówno w kwalifikacjach jak i w zawodach Masters Series będą rozgrywane w formule pięciorundowej, z możliwością wyłączenia wybranej talii przeciwnika. Każdy z graczy przygotowuje na turniej cztery talie. Zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z pełnym regulaminem.

Źródło: Bethesda

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.