Za darmo sprawdzisz nie tylko The Division, lecz również wszystkie DLC!

Za darmo sprawdzisz nie tylko The Division, lecz również wszystkie DLC!
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Świetna okazja, by zasmakować w strzelaninie od Ubisoftu.

5 grudnia The Division otrzyma wyjątkowy, darmowy i największy patch w historii gry. Z tej okazji deweloper chce zachęcić do swojej produkcji graczy, którzy jeszcze nie mieli z nią do czynienia.

Aby uczcić premierę aktualizacji 1.8 „Resistance”, w Tom Clancy`s The Division dostępny będzie tydzień bezpłatnego DLC oraz weekend bezpłatnej gry:

10 premier na obecny tydzień. Powrót wielkiej serii RPG, atak zombie, podglądanie sąsiada i sport

Tydzień bezpłatnego DLC

Od 5 do 10 grudnia, wszyscy gracze w The Division zyskają bezpłatny, nieograniczony dostęp do wszystkich trzech dodatków z przepustki sezonowej Tom Clancy`s The Division – Underground, Survival i Last Stand. Bezpłatny okres będzie dostępny na wszystkich obsługiwanych platformach, także dla graczy korzystających z bezpłatnego weekendu.

Weekend bezpłatnej gry

Od 7 do 10 grudnia pełna wersja gry będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich nowych graczy, na wszystkich obsługiwanych platformach. Obecna oferta bezpłatnej próby, która daje graczom pełny dostęp do gry do momentu osiągnięcia 8. poziomu lub zaliczenia sześciu godzin gry, zostanie wyłączona na czas bezpłatnego weekendu i przywrócona po jego zakończeniu. Gracze, którzy pobrali bezpłatną wersję próbną przed 7 grudnia będą mogli cieszyć się nią bez ograniczeń do końca bezpłatnego weekendu.

W związku z bezpłatnym weekendem, w Ubisoft Store dostępne będą rabaty na Standardową i Złotą Edycję Tom Clancy`s The Division. Wszystkie postępy z bezpłatnego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji, jeśli gracz zdecyduje się ją zakupić.

Akcja Tom Clancy`s The Division toczy się na kilka tygodni po niszczycielskiej epidemii, która w czarny piątek nawiedziła Nowy Jork. Kolejno, wszystkie media zostają wyłączone, a zaledwie kilka dni bez jedzenia i wody powoduje totalne załamanie się społeczeństwa. Aktywowana zostaje The Division, autonomiczna jednostka agentów taktycznych. Choć żyją wśród nas i są – teoretycznie – zwykłymi obywatelami, tak naprawdę są to specjalnie wyszkoleni komandosi, którzy mają działać niezależnie i ocalić społeczeństwo. W tym wciągającym RPG akcji w otwartym świecie online, odkryjesz wrogie i dynamiczne otoczenie, gdzie konieczna będzie eksploracja i rozwój gracza. Sprzymierz się z innymi graczami, znajdźcie wspólnie źródło wirusa i zaprowadźcie porządek w mieście.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie