Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Tom Clancy’s The Division za darmo na Uplay

Od dzisiaj przez ponad tydzień na platformie Ubisoftu możemy zgarnąć bezpłatnie strzelaninę z 2016.

The Division jest dostępne od dzisiaj do 8 września do godziny 10:00. Wszystko, co trzeba zrobić, by otrzymać grę, to we wspomnianym czasie udać się pod ten adres, wybrać PC i zalogować na swoje konto Uplay. Produkcja powinna od razu pojawić się w waszej bibliotece.

Tytuł to połączenie taktycznej strzelanki i RPG-a, w którym nacisk jest położony na rozgrywkę multiplayer. Skutkiem ataku terrorystycznego mieszkańcy Nowego Jorku zmagają się z wirusem. Pojawiają się stronnictwa, które usiłują przejąć kontrolę nad pogrążonym w chaosie miastem. Jako członkowie tajnej agencji próbujemy uratować Nowy Jork.

Jeśli chodzi o inne darmoszki, to warto również wspomnieć o tym, co serwuje nam aktualnie Epic Games: do czwartku do godziny 17:00 możemy pobrać bezpłatnie Hitmana z 2016 i trzy RPG-i w zestawie Shadowrun Collection. Potrzebne linki znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%