Jutro gra Ubisoftu złapie drugi oddech. Darmowa i największa aktualizacja w historii gry

Jutro gra Ubisoftu złapie drugi oddech. Darmowa i największa aktualizacja w historii gry
Newsy PC PS4 XOne

Firma Ubisoft ogłosiła właśnie, że aktualizacja 1.8 „Resistance” do Tom Clancy`s The Division zostanie wdrożona jednocześnie na PC, PlayStation 4 i Xbox One już jutro, 5 grudnia.

Aktualizacja 1.8 „Resistance” to największa w historii bezpłatna aktualizacja Tom Clancy`s The Division, rozszerzająca mapę gry o nowe obszary, dostępne dla wszystkich graczy: West Side Pier. Oprócz licznych aktywności w otwartym świecie, dostępnych na całej mapie, na West Side Pier zagrać będzie można w dwa nowe tryby gry:

10 premier na obecny tydzień. Powrót wielkiej serii RPG, atak zombie, podglądanie sąsiada i sport

  • Resistance (tryb PvE) – W Resistance różne frakcje współpracują po raz pierwszy w walce z agentami The Division. Różni NPC wroga będą wciąż pojawiać się w falach, a maksymalnie czworo agentów będzie próbowało przetrwać jak najdłużej. Wrogowie pozostawiać będą zasoby, których będzie można użyć do zbudowania struktur obronnych albo rozszerzenia pola bitwy, co zagwarantuje więcej opcji taktycznych dla graczy. Gracze będą musieli współpracować i znaleźć najlepszą strategię, aby przetrwać jak najwięcej fal i zdobyć większe nagrody.
  • Skirmish (tryb PvP) – W Skirmish dwie drużyny po czterech graczy rywalizują z sobą o największą liczbę fragów, zanim skończy się czas. Drużyny zdobywają punkty za każdego powalonego, a następnie wyeliminowanego wrogiego gracza.

Dodatkowo, aktualizacja 1.8 „Resistance” zawierać będzie nowe centrum społeczności, ulepszenia DLC Underground, poprawki mechaniki rogue oraz optymalizacje systemu wyposażenia, które pozwolą graczom ulepszyć parametry ulubionego sprzętu.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie