The Division skrzyżowane z The Last of Us. Ubisoft pyta graczy o zdanie

The Division skrzyżowane z The Last of Us. Ubisoft pyta graczy o zdanie
Newsy PC PS4 XOne

Jeden z deweloperów niepowiązanych z Ubisoftem przedstawił na Twitterze swój pomysł na fabularny spin-off serii The Division. Wątek podchwycił francuski wydawca i postanowił zapytać fanów marki, czy są zainteresowani taką opcją.

Tim Spencer ze studia TT Games opisał na Twitterze, jak widzi spin-offa The Division, gdzie główny nacisk zostałby położony na kampanię fabularną dla jednego gracza, który poznałby emocjonującą historię jednego z agentów. Całość miałaby przypominać świetne The Last of Us.

Spencer wychodzi z założenia, że żadna opowieść nie poruszyła tematu poświęceń agentów Dywizji oraz tego, przez co muszą przechodzić. – Kiedy się nad tym zastanowimy, mamy tutaj mroczną, epicką opowieść oraz szansę na przedstawienie niesamowitych historii – twierdzi deweloper. Według niego, fabularne The Division mogłoby np. przedstawić historię agenta, który został wysłany do Nowego Jorku w czasie wybuchu epidemii, lecz tam dowiaduje się, że wirus dotarł również do Waszyngtonu, gdzie mieszka jego rodzina. Teraz postanawia wrócić do swojego domu, by ocalić bliskich.

Co ciekawe, wpis Spencera został podchwycony przez Juliana Gerighty’ego, dyrektora kreatywnego z Ubisoftu, który zacytował wątek pytając społeczność, czy podoba się jej taki pomysł. Odpowiedź fanów była bardziej niż entuzjastyczna i jak widać, wielu graczy marzy o takiej grze.

Wy też byście z chęcią zagrali?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie