Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Dark Pictures: Little Hope – ujawniono datę premiery i zawartość edycji kolekcjonerskiej [WIDEO]

Supermassive Games i Bandai Namco zaprezentowały nowy zwiastun z drugiej odsłony mrocznej Antologii. Materiał wyjawia dokładną datę premiery Little Hope i zawartość kolekcjonerki.

The Dark Pictures Anthology to seria eksploracyjnych gier przygodowych, która ma liczyć kilka (najpewniej osiem) części. Druga część cyklu – Little Hope – zadebiutuje 30 października na PC, Xboksie One i PS4.

Pokazano też edycję specjalną i limitowaną gry. Ta pierwsza zawiera dwie odsłony serii, płócienną mapę świata, dwie przypinki i 4-płytowy steelbook. Kolekcjonerka ma to wszystko, co limitowane wydanie (poza pierwszą grą z cyklu) – plus gustowne pudełko i – co najważniejsze – unikatową laleczkę Mary, mierzącą 15 cm.

Wcześniej prezentowaliśmy gameplay z produkcji. Dla przypomnienia publikujemy go pod najnowszym materiałem.

Little Hope opowie o poczynaniach grupki studentów i profesora, którzy trafią do tajemniczej miejscowości, gdzie zmuszeni będą skonfrontować się z siłami zła. Bohaterowie zmierzą się z wizjami dotyczącymi przeszłości miejsca, w którym odbywały się kiedyś polowania na czarownice.

Seria The Dark Pictures kładzie nacisk na fabułę. Przekonali się o tym gracze, którzy mieli do czynienia z pierwszą częścią, czyli Man of Medan. Tytuł, który zadebiutował rok temu, przedstawia historię amerykańskich nurków, którzy eksplorują zatopiony wrak z II wojny światowej, gdy coś zaczyna ich straszyć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się