The Crew ominie PlayStation 3, bo Xbox 360 „jest bardziej zbliżony do nowej technologii”. Co Wy na to?

1 komentarz

Twórcy oczekiwanej gry wyścigowej tłumaczą dokładnie swoją decyzję.

Przedstawiciel studia w oświadczeniu dla serwisu Kotaku tłumaczy, dlaczego The Crew pojawi się na Xboksie 360, a nie dostaną jej posiadacze PS3.

The Crew powstało wstępnie z myślą o nowej generacji konsol, więc gdy podjęliśmy decyzję o przygotowaniu konwersji na poprzednią generację, postanowiliśmy skupić się na platformie i architekturze jak najbardziej podobnej do nowej technologii, a taką platformą jest Xbox 360.

Za port gry dedykowany sprzętowi VII generacji odpowiadać będzie Asobo Studio, o czym pisaliśmy szerzej tutaj. Przypominamy także, że światowa premiera The Crew została ustalona na dzień 11 listopada. Ciężko powiedzieć czy tytuł zrewolucjonizuje gatunek, ale kilka świetnie zapowiadających się rozwiązań sugeruje, że warto trzymać kciuki za deweloperów.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się