[Gamescom 2014] The Crew trafi również na jedną z konsol starszej generacji!

Ubisoft jednocześnie zaskoczył oraz zasmucił graczy.

Podczas targów Gamescom 2014 padło potwierdzenie, że wyścigi The Crew pojawią się nie tylko na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł zostanie wydany również na Xbox 360!

O ile posiadacze starszej konsoli Microsoftu mogą już wpadać w euforię, dla właścicieli PS3 nie jest to za dobra wiadomość. Ich sprzęt został pominięty, a Ubisoft nawet nie wytłumaczył powodów takiej decyzji. Może być jednak i tak, że edycja na PS3 również jest szykowana, ale deweloper dawkuje nam informacje małymi porcjami.

Wersja The Crew na Xboksa 360 powstanie pod skrzydłami francuskiego Asobo Studio, które możecie znać z szaleństw po bezdrożach w tytule Fuel.

Studio Ubisoft zdradziło również, że we wrześniu uruchomiona zostanie zamknięta beta gry na konsolach PS4 oraz Xbox One. Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły na temat tego, jak do nich przystąpić. 25 sierpnia startują natomiast drugie testy beta The Crew na PC. Zobaczcie, jak się na nie zapisać.

Zapraszamy na nowy trailer wyścigów i przypominamy, że premiera tytułu na świecie nastąpi 11 listopada tego roku. Dwa dni później gra trafi na Stary Kontynent.

The Crew – zwiastun z Gamescom 2014

Gamescom 2014 – wiadomości, zapowiedzi, nowości. Wszystko w jednym miejscu

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: