The Crew 2 nadjeżdża, a Ubisoft ujawnia, co dalej z pierwszą częścią

The Crew 2 nadjeżdża, a Ubisoft ujawnia, co dalej z pierwszą częścią
Newsy PC PS4 X360 XOne

Zakończyły się już zamknięte testy beta The Crew 2, gracze czekają na premierę, lecz co z tymi, którzy dalej chcą się bawić przy jedynce. Jak można się domyślać, The Crew musi ustąpić miejsca następcy, lecz nie zostanie definitywnie porzucone przez dewelopera.

Pierwsza część The Crew pojawiła się na rynku pod koniec 2014 roku i nie jest żadnym zaskoczeniem, że jej czas się kończy. Tym bardziej, że już 29 czerwca na rynku pojawi się następca – The Crew 2.

Ubisoft zapewnia, że na ostatniej prostej zespół deweloperów ciężko pracuje nad nową grą: Skupiamy wszystkie wysiłki na The Crew 2, by przygotować się do fantastycznej premiery i wszystkiego, co zaplanowaliśmy dla was na nadchodzący okres.

The Crew 2 – wymagania sprzętowe, kierownice i ustawienia grafiki

Mając to na uwadze, po trzech latach ciągłego wsparcia zdecydowaliśmy się na stałe przerwać wydawanie patchy do The Crew. W przyszłości nie pojawi się już żadna nowa zawartość do The Crew oraz dodatków The Crew Wild Run i The Crew Calling All Units – czytamy na oficjalnej stronie wyścigów.

Ubisoft dodaje, że nie opuszcza jednak The Crew ostatecznie: Chcemy zapewnić wszystkich graczy, że pomimo premiery nowej części gry nie planujemy w najbliższym czasie wyłączenia serwerów The Crew. Wciąż będziemy przeprowadzać niezbędne prace konserwacyjne, by zapewnić jak najlepsze działanie gry, a nasz zespół obsługi klienta nadal będzie pomagał wam ze wszelkimi problemami, jakie napotkacie.

Dajcie znać, jak wspominacie ostatnie lata spędzone przy The Crew!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie